Strona korzysta z plików cookie w celu realizacji usług zgodnie z Polityką prywatności. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookie w Twojej przeglądarce lub konfiguracji usługi.

Informacje o firmie

Galeria internetowa InspirujacyDom.pl to po prostu mój sposób na życie. Jako żona i matka dwójki dzieci, a jednocześnie pasjonatka-szperaczka szukania inspiracji we wszystkim wokół... chciałam to połączyć i stworzyć  w wirtualnej przestrzeni miejsce pełne ciepła, utrzymane w domowym klimacie, nacechowane pozytywną energią i domieszką poczucia humoru.

Inspiracją do powstania sklepu było spojrzenie na mój dom jako sumę zróżnicowanych, marzeń i pomysłów jego domowników. Moją ideą jest to  aby myśl przewodnia, a mianowicie : "twoja inspiracja to moja motywacja" umożliwiła przełożenie Państwa pragnień, twórczych myśli...  słowem cząstki siebie na konkretny finalny produkt.

Obserwując od pewnego czasu tendencje rynkowe zauważam, że niestety coraz rzadziej można znaleźć w sklepach  produkty naszego rodzimego pochodzenia, dobre jakościowo, mające własną "duszę". Wobec tego, chcąc promować działalność krajowych producentów, bardzo zależy mi na tym, aby większą cześć asortymentu stanowiły właśnie polskie produkty łączące w sobie wieloletnią tradycję i wyjątkowość.

Szczególną wagę przywiązują do wyrobów z pogranicza art i rękodzieła, które odzwierciedlają pasję i niezwykłe umiejętności ich twórców. Niekwestionowaną zaletą tego typu przedmiotów jest ich unikalność. Niemożliwe jest odtworzenie przez nawet tego samego twórcę już raz wykonanego egzemplarza/wzoru produktu. Właśnie to decyduje o niepodważalnej wartości rękodzieł.

Ponadto, w trosce o naturalne środowisko, staram się wybierać do współpracy firmy, które produkują swoje wyroby z wykorzystaniem materiałów z ekologicznego odzysku. Jest to dla mnie ważne, gdyż doceniam piękno otaczającej nas natury, która nierzadko potrafi wielu  zainspirować do tworzenia nietuzinkowych "rzeczy" - choćby właśnie podczas dekorowania i wyposażania wnętrza swojego domu i ogrodu.

Mam nadzieję, że każda wizyta na  stronie spełni Państwa oczekiwania, umożliwiając znalezienie wymarzonych przedmiotów do Państwa domu i ogrodu.

W tym miejscu pragnę również  Państwu podziękować za zainteresowanie  galerią i  życzyć czerpania jak najwięcej inspiracji do twórczego życia :)

 Anna Więckowska

 

Pozostale informacje

Płatności

Akceptujemy płatności internetowe i karty kredytowe obsługiwane przez Przelewy24.pl.
KArty